Sportovní gymnastika

Oddíl sportovní gymnastiky v TJ Sokol Praha Dejvice I. existuje ve své dnešní podobě od počátku 70. let 20. století a dnes se věnuje výhradně ženské sportovní gymnastice. V oddíle trénují děvčata ve věku 5-15 let pod vedením zkušených kvalifikovaných trenérů, z nichž někteří pamatují úplné začátky oddílu. Oddíl je veden v přátelském duchu tak, aby vedle výkonnostní gymnastiky byl podpořen i sportovní a osobní rozvoj našich gymnastek. A to jak v rámci pravidelných tréninků a gymnastických soutěží, tak třeba na letním a zimním soustředění.

Stále přijímáme děvčata do gymnastické přípravky.

• pro děvčata ve věku 5-7 let (ročníky narození 2014-2016)
  • všeobecná průprava zaměřená na rozvoj koordinace pohybů, síly, obratnosti a rychlosti, tj. průprava pro další, i negymnastické sporty
  • tréninky 1,5 h 2x týdně: středa + pátek 15:00-16:30
  • cena 600 Kč/měsíc + 200 Kč roční příspěvek ČOS (září-prosinec celkem 2600 Kč)

Podrobnosti Vám rády zodpoví:
Karolina Schwarzová, 608 582 402, kaschwarzova@seznam.cz,
Lucie Pracnová, 605 338 925, luciepracnova@gmail.com .

Další informace naleznete zde.

Velký sál

Trenéři

Trenéři

Malý sál