Sportovní gymnastika

Oddíl sportovní gymnastiky v TJ Sokol Praha Dejvice I. existuje ve své dnešní podobě od počátku 70. let 20. století a dnes se věnuje výhradně ženské sportovní gymnastice. V oddíle trénují děvčata ve věku 5-15 let pod vedením zkušených kvalifikovaných trenérů, z nichž někteří pamatují úplné začátky oddílu. Oddíl je veden v přátelském duchu tak, aby vedle výkonnostní gymnastiky byl podpořen i sportovní a osobní rozvoj našich gymnastek. A to jak v rámci pravidelných tréninků a gymnastických soutěží, tak třeba na letním a zimním soustředění.

Nábor děvčat do gymnastické přípravky v září 2023

Další informace naleznete na www.gymnastikadejvice.cz.

Velký sál

Trenéři

Trenéři

Malý sál