Muži

Hodiny jsou určeny pro muže a dorostence, kteří si chtějí zacvičit na klasickém sokolském nářadí (tj. hrazda, bradla, kruhy, trampolína, šplh na 8 metrovém laně). Kromě cvičení na nářadí je možné si v hodinách zahrát stolní tenis (dva stoly) a posílit tělo buď na posilovacích strojích nebo klasickými činkami. Každá hodina začíná společnou protahovací a kondiční rozcvičkou při hudbě.

Muži a dorostenci

28. 6. 2021
Noc Sokoloven

V pátek proběhla akce Noc Sokoloven – fotografie můžete nalézt zde. Akce se moc vydařila, dooufám, že stejné pocity měli i účastníci. Takže vás všechny rádi uvidíme při příštím ročníku!

Letos cvičíme do 29.6.2021. Přejeme Vám krásné prázdniny a věříme, že se po prázdinách již sejdeme všichni v tělocvičně. Zahájení cvičení v pondělí 6.9.2021 Oddíl Rodiče a děti zahájení cvičení 6.9.2021.

Vážení tenisté, Letošní tenisová sezóna se po poněkud studeném a deštivém květnu konečně pořádně rozbíhá, omezení pro amatérský sport postupně padají, tedy nejvhodnější doba pro uspořádání našeho již tradičního otevřeného turnaje ve čtyřhře….

Další novinky