Muži

Hodiny jsou určeny pro muže a dorostence, kteří si chtějí zacvičit na klasickém sokolském nářadí (tj. hrazda, bradla, kruhy, trampolína, šplh na 8 metrovém laně). Kromě cvičení na nářadí je možné si v hodinách zahrát stolní tenis (dva stoly) a posílit tělo buď na posilovacích strojích nebo klasickými činkami. Každá hodina začíná společnou protahovací a kondiční rozcvičkou při hudbě.

Muži a dorostenci

Novinky

V pondělí 18.10. a 25.10. odpadají hodiny cvičení Ženy-bodystyling z důvodu nemoci cvičitelky. Děkujeme za pochopení.

V návaznosti na rozvolnění opatření proti šíření COVID-19 ze strany Ministrerstva zdravotnictví ČR, upravujeme  dříve vyhlášená epidemiologická opatření následovně: Na děti do 18 let a jejich doprovod se nevztahuje povinnost prokazovat při příchodu do…

Dne 8.10. je Památným dnem – dnem sokolstva. Mimo jiné si ho večer na Čertovce připomeneme pouštěním světel. Více plakát akce níže – budeme se na vás těšit.

Další novinky