Karate

Dětský oddíl karate působí v rámci TJ Sokol Praha Dejvice I. od roku 1995. Věnujeme se výuce karate stylu Shotokan a to jak sportovním disciplínám (sestavy – kata, volný boj – kumite), tak i aplikaci karate v sebeobranných situacích. Tréninky vedou tři kvalifikovaní trenéři třetí třídy (Mirek Budín, Milan Fűrst, Luboš Vlk). Cvičíme dvakrát týdně v tělocvičně ZŠ Bílá ve dvou oddělených skupinách (začátečníci a pokročilí). Pokročilí cvičenci se v průběhu roku účastní turnajů pořádaných Českým svazem karate nebo regionálními svazy. Dvakrát ročně pořádáme zkoušky na stupně technické vyspělosti (páskování), kde naši svěřenci získávají technické stupně rozlišované barvou pásku. V průběhu letních prázdnin pořádáme 14 denní soustředění v rekreačním středisku Štědronín u přehrady Orlík. Do oddílu přijímáme vždy na začátku školního roku chlapce i dívky ve věku od sedmi let. Další informace z oddílu včetně fotek najdete zde.

Oddíl Karate zahajuje cvičení od 1. září 2021. Zároveň pořádá nábor nových členů do oddílů – děvčata a hoši od 7 – 16let. Pondělí od 17:00 do 18:30, středa od 16:30 do 18:00….