Muži

Hodiny jsou určeny pro muže a dorostence, kteří si chtějí zacvičit na klasickém sokolském nářadí (tj. hrazda, bradla, kruhy, trampolína, šplh na 8 metrovém laně). Kromě cvičení na nářadí je možné si v hodinách zahrát stolní tenis (dva stoly) a posílit tělo buď na posilovacích strojích nebo klasickými činkami. Každá hodina začíná společnou protahovací a kondiční rozcvičkou při hudbě.

Cvičení-2

14. 6. 2024
Závěr cvičení 28. 6. 2024

Letos cvičíme stejně, jako je školní rok. V září se na Vás těšíme hned 2. 9. Krásné prázdniny všem