Poskytování informací

V případě dotazů nás můžete kontaktovat

na e-mailu info@sokoldejvice.cz

nebo v úředních hodinách tajemnice

na telefonním čísle 224 313 820.

Tajemnice:

Po: 07:30 – 09:00
St: 13:00 – 15:00

Ekonomka:

Út: 16:30 – 18:30

Pokladna:

Září, říjen, únor, březen:

Po a Út: 16:00 – 19:00

V ostatních měsících bude pokladna otevřena vždy první pondělí v měsíci od 17:00 do 18:00 hodin.

Pronájmy

Tenisové kurty

Glinkova 23, Praha 6, 160 00

Květen – Říjen

bližší informace zde

Sokolovna

(Velký sál / Malý sál / Předsálí)

Bubenečská 4, Praha 6, 160 00

Září - Červen

bližší informace zde

Interní sekce

9. srpna 2018 by se dožil 65 let jeden z nejlepších a nejobětavějších cvičitelů v historii dejvického Sokola Dušan Bača. Dušan zasvětil celý svůj život výchově dětí a mládeže. Kluky a holky učil kotoul, zavěsit se na kruhy, vyšplhat po laně nebo chytit a hodit míč. Byl spravedlivý, čestný a kamarádský – a to samé vyžadoval i po svých svěřencích.

I proto řada z nás považovala „Důšu“, jak jsme ho někdy oslovovali, za svůj vzor a často i za svého druhého „tátu“. Vedle cvičení v tělocvičně organizoval Důša nácviky na spartakiády a slety, jarní a noční výlety, letní tábory ve Studenci nebo v Nažidlech. Nezapomenutelná byla jeho vyprávění na dobrou noc u táborových ohňů nebo v tee-pee. Bohužel, před deseti lety, 7. srpna 2008, nás Dušan po těžké nemoci navždy opustil. Kdo by si chtěl připomenout Dušana coby hlavního vedoucího letního tábora v Nažidlech, přikládám pro přečtení jeho zprávu „hlavase“ z roku 2006. Čest jeho památce!

dusa