TJ Sokol Praha Dejvice I.

Bubenečská 4/181

E-mail: sokol@sokoldejvice.cz

Tajemnice:

Po: 07:30 - 09:00
St: 13:00 - 15:00

Ekonomka:

Út: 16:30 – 18:30

Pokladna:

Září, Říjen, Leden, Únor:

Po a Út: 16:00 – 19:00

V ostatních měsících lze domluvit platby na tel. 601 167 260 (od 8 do 16 hodin), nebo e-mailu pokladna@sokoldejvice.cz.

Pronájmy

Tenisové kurty

Glinkova 23, Praha 6, 160 00

Květen – Říjen

bližší informace zde

Sokolovna

(Velký sál / Malý sál / Předsálí)

Bubenečská 4, Praha 6, 160 00

Září - Červen

bližší informace zde

Interní sekce

Dlouho nemyslitelné se snad stalo skutečností a také Sokol Dejvice umožňuje u vybraných oddílů platby příspěvků přes Internet. V rámci první testovací fáze mohou přes Internet platit členové většiny oddílů Sokolské všestrannosti a Sportovní gymnastiky.

Vše by mělo fungovat intuitivně. Do platební brány se dostanete přes tlačítko v horním menu „Platba příspěvků“. Pro samotnou platbu je potřeba znát identifikační číslo člena (ID) a zadat e-mail, na který Vám bude doručeno potvrzení o platbě. Pokud ID člena neznáte (v budoucnu bude sdělováno při zápisu), zjistíte ho z první obrazovky platební brány po zadání jména, příjmení a datumu narození. Můžete volit ze dvou platebních metod – platby kartou a bankovním převodem. Pozornost věnujte zejména souhrnu informací pro platbu na Objednávce (3. obrazovka v platební bráně). Pokud některá z uvedených informací na Objednávce není pravdivá, platbu neprovádějte a kontaktujte paní pokladní na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která zajistí nápravu. Po realizaci platby obdržíte na e-mailovou adresu potvrzení o platbě, které si pečlivě uschovejte. Toto potvrzení bude sloužit zároveň jako doklad o zaplacení příslušných příspěvků. Seznam konkrétních oddílů, u kterých je umožněno v 1. fázi platit přes Internet, naleznete v obchodních podmínkách na první stránce platební brány. Protože se jedná o první a zároveň stále ještě testovací fázi, budeme rádi za jakékoliv komentáře k funkcionalitám platební brány – ať už se bude jednat o nějakou nefunkčnost, nelogičnost nebo jakýkoliv nápad, jak v dalších fázích celý systém vylepšit. Stejně tak budeme rádi za shovívavost, pokud se ukáže, že něco nefunguje:(. Komentáře k provozu platební brány nám posílejte prosím na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za spolupráci. Doufáme, že nový systém plateb příspěvků Vám ušetří čas a zvýší spokojenost s naší jednotou.