Rozšíření online platby členských příspěvků v oddílech SV

Rozšířili jsme placení příspěvků přes internet pro oddíly Sokolské všestrannosti: Ženy – kondiční cvičení se zdravotními prvky, Ženy – jóga, Ženy – Power jóga.

Vše by mělo fungovat intuitivně. Do platební brány se dostanete přes tlačítko v horním menu „Platba příspěvků“.

Pro samotnou platbu je potřeba znát identifikační číslo člena (ID) a zadat e-mail, na který Vám bude doručeno potvrzení o platbě. Pokud ID člena neznáte, zjistíte ho z první obrazovky platební brány po zadání jména, příjmení a datumu narození. Můžete volit ze dvou platebních metod – platby kartou a bankovním převodem. Pozornost věnujte zejména souhrnu informací pro platbu na Objednávce (3. obrazovka v platební bráně). Pokud některá z uvedených informací na Objednávce není pravdivá, platbu neprovádějte a kontaktujte paní pokladní na e-mailu pokladna@sokoldejvice.cz, která zajistí nápravu. Po realizaci platby obdržíte na e-mailovou adresu potvrzení o platbě, které si pečlivě uschovejte. Toto potvrzení bude sloužit zároveň jako doklad o zaplacení příslušných příspěvků.