Ženy – Bodystyling

Cvičení při hudbě pro zpevnění a formování celého těla. Pro zahřátí využití základních prvků aerobiku.  Posilování formou Tabaty. Tempo je rychlejší a střídá se podle procvičované svalové skupiny. Využití náčiní např. činky, tyče, stepy, bossu.
Cvičení je určeno pro každou věkovou kategorii.
Přijďte se protáhnout a odreagovat.

Cvičitelka: Šárka Krausová (tel.: 737 788 884)

Novinky

Protože se už veku dělá pěkně, chceme navázat na tradici a cvičení přesunout ven. Budeme se věnovat především softballu. Začínáme od čtvrtka 12.5. Sraz bude v čase cvičení v Sokole, odcházet budeme společně….

13. 4. 2022
Cvičení žen – pondělí od 20:00

V květnu a červnu se ruší pondělní cvičení žen od 20 hodin. Můžete navštěvovat hodiny v pondělí a ve středu od 18:30 v malém sále. Děkujeme za pochopení.

8. 3. 2022
25.3.2022 Společenský večer

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční Společenský večer, který začíná v 19 hodin. K poslechu a tanci hraje kapela KMČ, občerstvení zajišťuje restaurace Dejvická sokolovna. Těšíme se na Vás

Další novinky