• predskolaci

Více z oddílu

Dne 10. 9. 2018 ve 14hod proběhne zápis dětí do oddílu  Předškolní děti (věk 4–6 let).

Volná místa jsou pouze ve čtvrtečním cvičení od 16:30 – 17:30 přijmeme 5 dětí.

Ceny naleznete v sekci Pro členy/Příspěvky– při zápisu bude placena poměrná část z ročního poplatku za oddílové, členské se platí v plné výši.

Zápis do oddílu Předškolní děti probíhá jedenkrát ročně. Během měsíce srpna Sokolská všestrannost uveřejní počet volných míst v daných hodinách. Dále uveřejní den a čas zápisu. K zápisu je nutné se osobně dostavit.

Informace o zápisu a počtu volných míst budou uveřejněny na hlavní stránce.

Další informace naleznete v sekci PRO ČLENY. Členské je pevně dané, oddílové v případě nového člena je vypočteno za období od zápisu do konce aktuálního roku.

Zápis do oddílů RaD a předškoláků proběhne dne 8. 9. 2015 od 14 hodin.

Po převodech dětí z oddílu RaD bohužel do předškoláků nikoho nemůžeme přijmout.

Pozor, vzhledem k velké naplněnosti oddílů nejmeších dětí, bude možno přijmout jen velmi omezené množství nových členů.