• predskolaci

Více z oddílu

Vážení rodiče,

velice nás těší Váš zájem o cvičení v našich oddíle Předškolní děti. Dne 10.9.2018 proběhl zápis do těchto oddílů, kdy byla dopněna volná místa.

Kapacity tohoto oddílu jsou plně obsazeny. Další pravidelný zápis se bude konat po prázdninách v roce 2019. Pokud by nastala situace a uvolnila se místa, rádi Vás o tom budeme na našich stránkách informovat.

Děkujeme za pochopení.

Zápis do oddílu Předškolní děti probíhá jedenkrát ročně. Během měsíce srpna Sokolská všestrannost uveřejní počet volných míst v daných hodinách. Dále uveřejní den a čas zápisu. K zápisu je nutné se osobně dostavit.

Informace o zápisu a počtu volných míst budou uveřejněny na hlavní stránce.

Další informace naleznete v sekci PRO ČLENY. Členské je pevně dané, oddílové v případě nového člena je vypočteno za období od zápisu do konce aktuálního roku.